MUSTAFA ADIYAMAN FUTBOL TURNUVASINDA HER ZAMAN KRAL'SIN

Mustafa ADIYAMAN

 

           
2.Hafta 10.03.2019 Pazar
  Skor   Skor
D Grubu A Grubu
Saat 1. Nolu Saha   Saat 2. Nolu Saha
  14:00 ANADOLU KARTALLARI - KURTKÖY SPOR 2 - 2   14:30 PİS YEDİLİ - TİTANLAR 13 - 3
  15:00 ÇAĞ SPOR - ÖZEL GIDA 8 - 7   15:30 FGM YAPI - AKFIRAT FC 7 - 5
  16:00 EFENDİ CİTY - ALTINTEPE SPOR 4 - 10   16:30 OSMANGAZİ - YILDIZ SPOR 2 - 5
                       
B Grubu   C Grubu  
saat 1. Nolu Saha Saat 2. Nolu Saha
  17:00 DİGOR GENÇLİK - GÖLET GENÇLİK 3 - 7   17:30 EDİT CARWAX - ORSA REKLAM 9 - 3
  18:00 MELEK TEKSTİL - ER-EL MAKİNA 12 - 3   18:30 ÇELİKOĞLU İNŞAAT - TUZLALI GENÇLER 7 - 8
  19:00 HARMANDERE - YİĞİT SPOR 0 - 3   19:30 SERKAN NAKLİYAT - ÇALIŞKAN NAKLİYAT 5 - 8
                       
                     
        HAFTANIN ALTIN KARMASI              
    YILDIZ SPOR 1 FATİH RIFAT SEVEN              
  FGM YAPI 2 MEHMET ÖZER         -    
  MELEK TEKSTİL 3 ERDOĞAN YILMAZ         -    
  EDİT CARWAX 4 MUSTAFA BAYRAM              
  ÇALIŞKAN NAKLİYAT 5 MURAT KAYA         -    
  ALTINTEPE SPOR 6 İBRAHİNM KUŞ        
  PİS YEDİLİ 7 HAMZA BÜLBÜL        
A Grubu B Grubu
Haftanın Maçı Haftanın Maçı
AKFIRAT FC - FGM YAPI DİGOR GENÇLİK - GÖLET GENÇLİK
Haftanın Oyuncusu Haftanın Oyuncusu
FGM YAPI - GÜVEN KOÇAK MELEK TEKSTİL - MEHMET KÖRSÜ
Haftanın Takımı Haftanın Takımı
FGM YAPI   GÖLET GENÇLİK  
C Grubu   D Grubu      
Haftanın Maçı   Haftanın Maçı    
EDİT CARWAX - ORSA REKLAM   ÇAĞ SPOR - ÖZEL GIDA  
Haftanın Oyuncusu   Haftanın Oyuncusu  
TUZLALI GENÇLER - GÖKHAN KARAKAYA   ÇAĞ SPOR - RIZA HANOĞLU  
Haftanın Takımı   Haftanın Takımı  
TUZLALI GENÇLER ÇAĞ SPOR
                       
                     

 

A GRUBU B GRUBU
O G B M A Y P AV. O G B M A Y P AV.
1 PİS YEDİLİ 2 2 0 0 17 5 6 12 1 YİĞİT SPOR 2 2 0 0 10 0 6 10
2 YILDIZ SPOR 2 1 1 0 11 8 4 3 2 GÖLET GENÇLİK 2 2 0 0 13 6 6 7
3 FGM YAPI 2 1 1 0 13 11 4 2 3 MELEK TEKSTİL 2 1 0 1 15 9 3 6
4 OSMANGAZİ 2 1 0 1 9 5 3 4 4 ER-EL MAKİNA 2 1 0 1 8 13 3 - 5
5 AKFIRAT FC 2 0 0 2 7 11 0 - 4 5 HARMANDERE 2 0 0 2 1 8 0 - 7
6 TİTANLAR 2 0 0 2 3 20 0 - 17 6 DİGOR GENÇLİK 2 0 0 2 3 14 0 - 11
                                       
C GRUBU D GRUBU
O G B M A Y P AV. O G B M A Y P AV.
1 ÇALIŞKAN NAKLİYAT 2 2 0 0 13 7 6 6 1 ALTINTEPE SPOR 2 2 0 0 14 7 6 7
2 EDİT CARWAX 2 1 0 1 17 13 3 4 2 ÇAĞ SPOR 2 2 0 0 13 11 6 2
3 ORSA REKLAM 2 1 0 1 15 13 3 2 3 EFENDİ CİTY 2 1 0 1 13 12 3 1
4 SERKAN NAKLİYAT 2 1 0 1 15 16 3 - 1 4 KURTKÖY SPOR 2 0 1 1 6 7 1 - 1
5 TUZLALI GENÇLER 2 1 0 1 10 12 3 - 2 5 ANADOLU KARTALLARI 2 0 1 1 5 7 1 - 2
6 ÇELİKOĞLU İNŞAAT 2 0 0 2 11 20 0 - 9 6 ÖZEL GIDA 2 0 0 2 9 17 0 - 8