MUSTAFA ADIYAMAN FUTBOL TURNUVASINDA TOP'LA OYNAMANIN KEYFİNİ YAŞAYIN...

Mustafa ADIYAMAN

 

           
3. Hafta 17.03.2019 Pazar
  Skor   Skor
C Grubu D Grubu
Saat 1. Nolu Saha   Saat 2. Nolu Saha
  14:00 ÇALIŞKAN NAKLİYAT - ORSA REKLAM 6 - 10   14:30 ÇAĞ SPOR - ALTINTEPE SPOR 3 - 0
  15:00 SERKAN NAKLİYAT - TUZLALI GENÇLER 3 - 0   15:30 ÖZEL GIDA - KURTKÖY SPOR 1 - 6
  16:00 ÇELİKOĞLU İNŞAAT - EDİT CARWAX 2 - 11   16:30 ANADOLU KARTALLARI - EFENDİ CİTY 2 - 2
                       
A Grubu B Grubu
Saat 1. Nolu Saha Saat 2. Nolu Saha
  17:00 YILDIZ SPOR - TİTANLAR 7 - 1   17:30 DİGOR GENÇLİK - ER-EL MAKİNA 9 - 3
  18:00 OSMANGAZİ - AKFIRAT FC 2 - 3   18:30 GÖLET GENÇLİK - YİĞİT SPOR 3 - 2
  19:00 PİS YEDİLİ - FGM YAPI 3 - 7   19:30 HARMANDERE - MELEK TEKSTİL 0 - 3
                       
                     
        HAFTANIN ALTIN KARMASI      
    KURTKÖY SPOR 1 MURAT YAHYA ÇIRAK        
  ORSA REKLAM 2 ULAŞ TİMUR         -    
  AKFIRAT FC 3 AHMET DEDE         -    
  YILDIZ SPOR 4 ÖZCAN ÖNCEL              
  DİGOR GENÇLİK 5 ONUR BÖLGİ         -    
  ÇAĞ SPOR 6 MUHARREM KANMAZ            
  FGM YAPI 7 EMRE VURKUN        
               
               
A Grubu B Grubu
Haftanın Maçı Haftanın Maçı
AKFIRAT FC - OSMANGAZİ GÖLET GENÇLİK - YİĞİT SPOR
Haftanın Oyuncusu Haftanın Oyuncusu
AKFIRAT FC - MESUT DURMUŞ GÖLET GENÇLİK - ORHAN YILDIRIM
Haftanın Takımı Haftanın Takımı
AKFIRAT FC   DİGOR GENÇLİK  
C Grubu   D Grubu      
Haftanın Maçı   Haftanın Maçı    
ÇALIŞKAN NAKLİYAT - ORSA REKLAM   ANADOLU KARTALLARI - EFENDİ CİTY  
Haftanın Oyuncusu   Haftanın Oyuncusu  
ORSA REKLAM - ENES KELEK   KURTKÖY SPOR - KAAN AKTEMUR  
Haftanın Takımı   Haftanın Takımı  
    ORSA REKLAM           ÇAĞ SPOR      
                 

 

A GRUBU B GRUBU
O G B M A Y P AV. O G B M A Y P AV.
1 YILDIZ SPOR 3 2 1 0 18 9 7 9 1 GÖLET GENÇLİK 3 3 0 0 16 8 9 8
2 FGM YAPI 3 2 1 0 20 14 7 6 2 MELEK TEKSTİL 3 2 0 1 18 9 6 9
3 PİS YEDİLİ 3 2 0 1 20 12 6 8 3 YİĞİT SPOR 3 2 0 1 12 3 6 9
4 OSMANGAZİ 3 1 0 2 11 8 3 3 4 DİGOR GENÇLİK 3 1 0 2 12 17 3 - 5
5 AKFIRAT FC 3 1 0 2 10 13 3 - 3 5 ER-EL MAKİNA 3 1 0 2 11 22 3 - 11
6 TİTANLAR 3 0 0 3 4 27 0 - 23 6 HARMANDERE 3 0 0 3 1 11 0 - 10
                                       
C GRUBU D GRUBU
O G B M A Y P AV. O G B M A Y P AV.
1 EDİT CARWAX 3 2 0 1 28 15 6 13 1 ÇAĞ SPOR 3 3 0 0 16 11 9 5
2 ORSA REKLAM 3 2 0 1 25 19 6 6 2 ALTINTEPE SPOR 3 2 0 1 14 10 6 4
3 ÇALIŞKAN NAKLİYAT 3 2 0 1 19 17 6 2 3 KURTKÖY SPOR 3 1 1 1 12 8 4 4
4 SERKAN NAKLİYAT 3 2 0 1 18 16 6 2 4 EFENDİ CİTY 3 1 1 1 15 14 4 1
5 TUZLALI GENÇLER 3 1 0 2 10 15 3 - 5 5 ANADOLU KARTALLARI 3 0 2 1 7 9 2 - 2
6 ÇELİKOĞLU İNŞAAT 3 0 0 3 13 31 0 - 18 6 ÖZEL GIDA 3 0 0 3 10 23 0 - 13