MUSTAFA ADIYAMAN FUTBOL TURNUVASINDA YÜREĞİNİ KOY VE ASLA PES ETME...

Mustafa ADIYAMAN

 

           
4. Hafta 24.03.2019 Pazar
    Skor   Skor
B Grubu C Grubu
Saat 1. Nolu Saha   Saat

2. Nolu Saha

    14:00 HARMANDERE - GÖLET GENÇLİK 0 - 3   14:30 ÇELİKOĞLU İNŞAAT - SERKAN NAKLİYAT 5 - 10
    15:00 YİĞİT SPOR - ER-EL MAKİNA 7 - 3   15:30 ÇALIŞKAN NAKLİYAT - EDİT CARWAX 2 - 3
    16:00 DİGOR GENÇLİK - MELEK TEKSTİL 4 - 5   16:30 TUZLALI GENÇLER - ORSA REKLAM 7 - 3
                         

D Grubu

A Grubu
Saat 1. Nolu Saha Saat 2. Nolu Saha
    17:00 ANADOLU KARTALLARI - ÖZEL GIDA 3 - 2   17:30 OSMANGAZİ - FGM YAPI 4 - 15
    18:00 KURTÖY SPOR - ALTINTEPE SPOR 4 - 3   18:30 TİTANLAR - AKFIRAT FC 3 - 9
    19:00 ÇAĞ SPOR - EFENDİ CİTY 6 - 3   19:30 PİS YEDİLİ - YILDIZ SPOR 6 - 2
                         
                       
          HAFTANIN ALTIN KARMASI      
      PİS YEDİLİ 1 FERHAT ERİŞKEN        
    SERKAN NAKLİYAT 2 ŞENER ORHAN              
    YİĞİT SPOR 3 FERHAT OĞUZ              
    FGM YAPI 4 CANER TEKİN              
    AKFIRAT FC 5 EYÜP ÇAĞATAY CEYLAN              
    KURTKÖY SPOR 6 ENVER ERZURUM        
    EDİT CARWAX 7 EMRE FINDIKLI        
A Grubu B Grubu
Haftanın Maçı Haftanın Maçı
PİS YEDİLİ - YILDIZ SPOR GÖLET GENÇLİK - MELEK TEKSTİL
Haftanın Oyuncusu Haftanın Oyuncusu
PİS YEDİLİ - SAVAŞ ATİZ MELEK TEKSTİL - REŞİT ÖZAYİN
Haftanın Takımı Haftanın Takımı
PİS YEDİLİ   YİĞİT SPOR  
C Grubu   D Grubu      
Haftanın Maçı   Haftanın Maçı    
TUZLALI GENÇLER - ORSA REKLAM   KURTKÖY SPOR - ALTINTEPE SPOR  
Haftanın Oyuncusu   Haftanın Oyuncusu  
TUZLALI GENÇLER - OSMAN DEMİRCİ   ANADOLU KARTALLARI - CENGİZ YILMAZ  
Haftanın Takımı   Haftanın Takımı  
TUZLALI GENÇLER KURTKÖY SPOR
     
       
           
           
           

 

A GRUBU B GRUBU
O G B M A Y P AV. O G B M A Y P AV.
1 FGM YAPI 4 3 1 0 35 18 10 17 1 GÖLET GENÇLİK 4 4 0 0 19 8 12 11
2 PİS YEDİLİ 4 3 0 1 26 14 9 12 2 YİĞİT SPOR 4 3 0 1 19 6 9 13
3 YILDIZ SPOR 4 2 1 1 20 15 7 5 3 MELEK TEKSTİL 4 3 0 1 23 13 9 10
4 AKFIRAT FC 4 2 0 2 19 16 6 3 4 DİGOR GENÇLİK 4 1 0 3 16 22 3 - 6
5 OSMANGAZİ 4 1 0 3 15 23 3 - 8 5 ER-EL MAKİNA 4 1 0 3 14 29 3 - 15
6 TİTANLAR 4 0 0 4 7 36 0 - 29 6 HARMANDERE 4 0 0 4 1 14 0 - 13
                                       
C GRUBU D GRUBU
O G B M A Y P AV. O G B M A Y P AV.
1 EDİT CARWAX 4 3 0 1 31 17 9 14 1 ÇAĞ SPOR 4 4 0 0 22 14 12 8
2 SERKAN NAKLİYAT 4 3 0 1 28 21 9 7 2 KURTKÖY SPOR 4 2 1 1 16 11 7 5
3 ORSA REKLAM 4 2 0 2 28 26 6 2 3 ALTINTEPE SPOR 4 2 0 2 18 13 6 5
4 ÇALIŞKAN NAKLİYAT 4 2 0 2 21 20 6 1 4 ANADOLU KARTALLARI 4 1 2 1 10 10 5 0
5 TUZLALIGENÇLER 4 2 0 2 17 18 6 - 1   5 EFENDİ CİTY 4 1 1 2 18 20 4 - 2
6 ÇELİKOĞLU İNŞAAT 4 0 0 4 18 41 0 - 23   6 ÖZEL GIDA 4 0 0 4 12 26 0 - 14